Geny a výchova dítěte v pěstounské péči

Ostrava

Termín: individuální
Rozsah kurzu: 3,0 hodin
847 Kč
Počet účastníku: 0 / 15 (obsazeno / kapacita)
lektor: PhDr. Nora Gavendová
Domluvit inviduální termín kurzu
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

Kontaktujte nás

Jméno a příjmení * E-mail * Telefon *
Poznámka

Anotace

Seminář seznamuje s různými výchovnými styly. Zabývá se vzájemným poměrem genů a efektem výchovy. Odpovídá na otázku, co můžeme výchovou ovlivnit a zda je mocnější vliv genů či výchovy, při formování osobnosti dítěte. Nabízí výchovné strategie, které je vhodné ve výchově dítěte uplatňovat.

Další kurzy
PhDr. Nora Gavendová

Pracuje jako speciální pedagog a psychoterapeut na škole při Psychiatrické nemocnici v Opavě. Věnuje se lektorské činnosti, supervizím a provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi. Získala kvalifikaci v psychoterapeutickém výcviku v kognitivně behaviorální terapii. Publikuje do odborného časopisu: Speciální pedagogika a Prevence. Spolupracuje se Slezskou univerzitou v oblastech - Pedagogická intervence u dětí s poruchami chování, Práce s agresivními dětmi, Práce s hyperkinetickým dítětem. Jejími tématy jsou Škola a učení, Konflikty v rodině, Výchova, Poruchy chování, Traumata a Návykové látky.

Chybí Vám kurzy v naší nabídce?

V rámci poskytování kvalitního vzdělávání se snažíme mapovat vzdělávací potřeby pracovníků v sociální oblasti. Chybí Vám některá témata v naší nabídce? Prosím, kontaktujte nás a sdělte nám tuto skutečnost a Vaše návrhy prostřednictvím mailu . Děkujeme.

Kontaktujte nás

Tel.: 599 455 162, 736 747 349

E-mail: kmatusikova@css-ostrava.cz

2012 - 2017 © Centrum Socialních Služeb Ostrava, o.p.s. | Webtrend