Geny a výchova dítěte v pěstounské péči

Ostrava

Termín: individuální
Rozsah kurzu: 3,0 hodin
Lektor PhDr. Nora Gavendová
847 Kč
Počet účastníku: 0 / 15 (obsazeno / kapacita)
lektor: PhDr. Nora Gavendová
Domluvit inviduální termín kurzu
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

Kontaktujte nás

Jméno a příjmení * E-mail * Telefon *
Poznámka

Anotace

Seminář seznamuje s různými výchovnými styly. Zabývá se vzájemným poměrem genů a efektem výchovy. Odpovídá na otázku, co můžeme výchovou ovlivnit a zda je mocnější vliv genů či výchovy, při formování osobnosti dítěte. Nabízí výchovné strategie, které je vhodné ve výchově dítěte uplatňovat.

Další kurzy
PhDr. Nora Gavendová Lektor PhDr. Nora Gavendová

Pracuje jako speciální pedagog a psychoterapeut na škole při Psychiatrické nemocnici v Opavě. Věnuje se lektorské činnosti, supervizím a provozuje soukromou psychoterapeutickou praxi. Získala kvalifikaci v psychoterapeutickém výcviku v kognitivně behaviorální terapii. Publikuje do odborného časopisu: Speciální pedagogika a Prevence. Spolupracuje se Slezskou univerzitou v oblastech - Pedagogická intervence u dětí s poruchami chování, Práce s agresivními dětmi, Práce s hyperkinetickým dítětem. Jejími tématy jsou Škola a učení, Konflikty v rodině, Výchova, Poruchy chování, Traumata a Návykové látky.

Chybí Vám kurzy v naší nabídce?

V rámci poskytování kvalitního vzdělávání se snažíme mapovat vzdělávací potřeby pracovníků v sociální oblasti. Chybí Vám některá témata v naší nabídce? Prosím, kontaktujte nás a sdělte nám tuto skutečnost a Vaše návrhy prostřednictvím mailu . Děkujeme.

Kontaktujte nás

Tel.: 599 455 162, 736 747 349

E-mail: kmatusikova@css-ostrava.cz

2012 - 2016 © Centrum Socialních Služeb Ostrava, o.p.s. | Webtrend